Dizaina aģentūras Different logo melns
Image Alt

Sociālo mediju mārketings

Digitālais mārketings šodien nav iedomājams bez sociālo mediju izmantošanas. Mēs palīdzam klientiem definēt, kas viņi ir un īstenot sapni par to, kādi vēlas būt. Uzturot pastāvīgu un stratēģiski izplānotu komunikāciju sociālajos medijos, iespējams sasniegt nospraustos mērķus- veidot zīmola tēlu, sasniegt atbilstošo mērķauditoriju, apmeklējuma virzīšanu uz mājaslapu, kā arī atgādināt par precēm un pakalpojumiem, tādā veidā sekmējot pārdošanu.

Digitālā Mārketinga Pakalpojumi:

IZPĒTE UN ANALĪZE

Uzsākot sadarbību, iepazīsimies ar Jūsu uzņēmuma darbību un komunikācijas veidu, analizēsim konkurentus un noteiksim mērķauditoriju. Ņemot vērā Jūsu vēlmes, izvirzīsim kopīgus mērķus rezultātu sasniegšanai.

STRATĒĢIJAS IZSTRĀDE

Vadoties pēc izvirzītajiem mērķiem, izveidosim sociālo mediju komunikācijas stratēģiju. Izvēlēsimies piemērotākās sociālo mediju platformas, atbilstošu saturu un komunikācijas biežumu.

KAMPAŅAS VADĪŠANA UN UZRAUDZĪBA

Izveidosim sociālo mediju kontus vai pārņemsim jau esošos. Veidosim sociālo mediju komunikāciju – rakstīsim ziņas, sagatavosim vizuālos materiālus, veidosim akcijas, konkursus u.c. aktivitātes, kā arī nodrošināsim atgriezenisko saiti ar lapas sekotājiem. Virzīsimies pretim mērķiem, analizēsim paveikto un strādāsim, lai nodrošinātu arvien lielāku atdevi.

Digitālās aģentūras Different Priekšrocības:

  • Mūsu komandā strādā profesionāli dizaineri un satura veidotāji. Tava uzņēmuma vizuālais tēls būs drošās rokās.
  • Esam strādājuši ar dažādu nozaru uzņēmumiem un izprotam gan B2B, gan B2C mārketinga vajadzības. Plaši izmantojam Facebook un Instagram digitālā mārketinga iespējas. Atsevišķos gadījumos administrējam arī citus sociālo tīklu kontus.
  • Mūsu digitālā mārketinga speciālisti pārvalda latviešu, angļu un krievu valodas, kā arī ar partneru starpniecību spējam rast risinājumu citās valodās.
  • Digitālā mārketinga aģentūra ir neliela, tāpēc varam piedāvāt elastīgu pieeju un radošus risinājumus.

Konsultācija pirms jebkura projekta ir bez maksas. Piezvani vai atraksti – priecāsimies atbildēt uz visiem Taviem jautājumiem!